Optymalizacja grupy taryfowej

energii elektrycznej

Grupę taryfową należy dobrać tak, aby pasowała do charakteru pracy zakładu, czyli poboru godzinowego prądu w tymże zakładzie. Taryfa zależy przede wszystkim od napięcia prądu, a także od wielkości zamówionej mocy oraz liczby rozliczeniowych stref czasowych.
Pomagamy zmienić jedną taryfę na drugą, co procentuje niższymi rachunkami za prąd. Zmiany taryfy najczęściej polegają na modyfikacji w obrębie rozliczeniowych stref czasowych, np. z rozliczenia jedno na dwu- lub trójstrefowe, lub podziałem na strefę nocną i dzienną, albo szczytową i pozaszczytową.
Aby dobrać odpowiednią taryfę, trzeba określić na podstawie 15-minutowych cyklów rozliczeń optymalny charakter pracy zakładu oraz przeanalizować czy warto zmienić obecne napięcie prądu. Zmiana napięcia wiąże się z dużą inwestycją, taką jak budowa własnego transformatora, ale może okazać się to realnie opłacalnym rozwiązaniem. W Energy Trend bez ryzyka dla Twojej firmy możemy to zweryfikować.

Zaufali nam

Zapoznaj się z referencjami od naszych Klientów, w których podkreślają jakość świadczonych przez nas usług.

Referencje

Kto nam zaufał?

Zapoznaj się z referencjami od naszych Klientów, w których podkreślają jakość świadczonych przez nas usług.

Referencje

Dla kogo pracowaliśmy?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ WYDANE BIAŁE CERTYFIKATY

Jak otrzymać ofertę?

Wypełnij krótki formularz

Skontaktuj się z nami

Wojtek

Audytor Energetyczny

Jest audytorem energetycznym z 15-letnim doświadczeniem oraz członkiem Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych oraz Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Specjalizuje się w analizie budowlanej oraz w ciepłownictwie. Wykonuje audyty termomodernizacyjne i ciepłownicze w celu pozyskania funduszy z RPO, Funduszy Norweskich oraz WFOŚiGW. Razem z całym zespołem Energy Trend przeprowadza Audyty Energetyczne Przedsiębiorstwa dla przemysłu.

Bartek

Audytor Energetyczny

Jest audytorem energetycznym z 5-letnim doświadczeniem. Został wpisany na listę rekomendowanych Audytorów Efektywności Energetycznej w Zrzeszeniu Audytorów Energetycznych oraz należy do Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych. Specjalizuje się w instalacjach i technologii przemysłowej. Jest ekspertem od Systemu Białych Certyfikatów, a dziesiątki Audytów Efektywności Energetycznej, które wykonał, zostały pozytywnie zweryfikowane przez Urząd Regulacji Energetyki.

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 17:00

Kontakt