Sprzedaż energii elektrycznej

i gazu ziemnego

Pomagamy w doborze odpowiedniego produktu oferowanego przez sprzedawców energii. W tym celu analizujemy warunki cenowe i metody naliczania opłat. Bierzemy pod uwagę również takie kwestieę jak stabilna sytuacja dostawców energii na rynku czy też moment zakupu produktu.

Przy wyborze odpowiedniego produktu kluczową rolę gra cena i przewidywana wysokość przyszłych rachunków. Stabilna cena przez cały rok to bezpieczeństwo dla firmy. Jednak po głębszej analizie może się okazać, że produkty elastyczne są finalnie bardziej dopasowane do przedsiębiorstwa, przez co przynoszą niższe rachunki, dzięki czemu wyprzedzicie konkurencje, która mogła kupić energię wcześniej po niższej cenie.

Istotne jest również, aby pozycja dostawcy energii była ugruntowana na rynku. Im większy gracz, z większą liczbą klientów i dłuższą historią oraz pozytywnymi opiniami, tym większe zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wybór niepewnego sprzedawcy energii może przynieść katastrofalne skutki dla przedsiębiorstwa. Dla przykładu upadek małej, niestabilnej firmy wiąże się z ryzykiem wzrostu cen z powodu przymusu skorzystania ze sprzedawcy rezerwowego.

Dlaczego warto wybrać Energy Trend?

· Przyglądamy się wnikliwie każdej ofercie, analizujemy szczegółowo zapisy umowy.

· Wspieramy firmy we wszelkich kontaktach ze sprzedawcą energii.

· Wspomagamy również przy zmianie dostawców prądu lub gazu.

· Negocjujemy umowy zawarte ze sprzedawcami energii oraz nadzorujemy ich podpisywanie.

Dodatkowo po zgromadzeniu danych z przedsiębiorstwa możemy zasugerować czy warto przeprowadzić bardziej dogłębną analizę optymalizacji kosztów w firmie: od mocy umownej, kompensacji mocy biernej, optymalizacji grup taryfowych, po rozważenie montażu nowych instalacji np. fotowoltaicznych.

Zaufali nam

Zapoznaj się z referencjami od naszych Klientów, w których podkreślają jakość świadczonych przez nas usług.

Referencje

Kto nam zaufał?

Zapoznaj się z referencjami od naszych Klientów, w których podkreślają jakość świadczonych przez nas usług.

Referencje

Dla kogo pracowaliśmy?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ WYDANE BIAŁE CERTYFIKATY

Jak otrzymać ofertę?

Wypełnij krótki formularz

Skontaktuj się z nami

Wojtek

Audytor Energetyczny

Jest audytorem energetycznym z 15-letnim doświadczeniem oraz członkiem Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych oraz Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Specjalizuje się w analizie budowlanej oraz w ciepłownictwie. Wykonuje audyty termomodernizacyjne i ciepłownicze w celu pozyskania funduszy z RPO, Funduszy Norweskich oraz WFOŚiGW. Razem z całym zespołem Energy Trend przeprowadza Audyty Energetyczne Przedsiębiorstwa dla przemysłu.

Bartek

Audytor Energetyczny

Jest audytorem energetycznym z 5-letnim doświadczeniem. Został wpisany na listę rekomendowanych Audytorów Efektywności Energetycznej w Zrzeszeniu Audytorów Energetycznych oraz należy do Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych. Specjalizuje się w instalacjach i technologii przemysłowej. Jest ekspertem od Systemu Białych Certyfikatów, a dziesiątki Audytów Efektywności Energetycznej, które wykonał, zostały pozytywnie zweryfikowane przez Urząd Regulacji Energetyki.

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 17:00

Kontakt