Formalno-prawna obsługa inwestycji

i modernizacji

Formalno-prawna obsługa inwestycji i modernizacji to usługa, która polega na udzielaniu pomocy w zakresie formalności i kwestii prawnych związanych z realizacją inwestycji energetycznych i ekologicznych. Usługa ta obejmuje między innymi pomoc w uzyskaniu wymaganych pozwoleń, warunków przyłączeniowych, decyzji środowiskowych, a także przygotowanie niezbędnych umów i dokumentów prawnych. Przykładowo, nasi doradcy mogą pomóc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, decyzji o warunkach zabudowy, a także w opracowaniu umów dzierżawy lub najmu terenów pod inwestycje OZE.

Formalno-prawna obsługa inwestycji energetycznych i ekologicznych przez naszą firmę korzystna jest dla przedsiębiorstw, ponieważ pozwala uniknąć problemów związanych z niezgodnością działań z obowiązującym prawem oraz ułatwia realizację inwestycji. Usługa ta przyspiesza i ułatwia realizację projektów związanych z ochroną środowiska, poprawą efektywności energetycznej oraz wdrażaniem odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo, doradcy mogą pomóc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ewentualnych problemów prawnych, które mogą wystąpić w trakcie realizacji inwestycji oraz w negocjacji z instytucjami państwowymi odpowiedzialnymi za wydawanie decyzji administracyjnych.

Opinie naszych Klientów

Wybrani klienci:

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami. Podczas bezpłatnej konsultacji, ustalimy obszary, w których możemy Ci pomóc i przedstawimy Ci nasze rozwiązania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Napisz do nas